PREDAJ – 2,5 izbový byt, Šoltésovej – Prešov

Podrobnosti

Ponúkame na predaj priestranný 2,5 izbový byt o rozlohe 64 m², nachádzajúci sa na 6. poschodí zo 7 s výťahom. Tento byt si zachoval svoj pôvodný charakter, pretože je v pôvodnom stave. V rámci modernizácie sú vymenené okná za kvalitné plastové. A byt je zabezpečený bezpečnostnými dverami, čo zvyšuje komfort a bezpečnosť bývania. Je to zachovalý byt, ktorý umožňuje aj okamžité nasťahovanie bez potreby ďalších nutných úprav. A zároveň ponúka priestor pre individuálnu renováciu podľa osobných predstáv a potrieb nového majiteľa.

Byt vás okrem lukratívnej investičnej príležitosti tiež osloví možnosťou prispôsobenia podľa vlastných predstáv. Či už plánujete byt ďalej prenajímať alebo si ho prerobiť na miesto svojich snov. Jeho vynikajúca lokalita a výhľad na mesto zaručujú, že vaša investícia bude rásť.

Predstavte si možnosti, ktoré tento byt ponúka, či už ako váš budúci domov plný osobitosti alebo ako investícia s veľkým potenciálom.

S radosťou vás osobne prevediem týmto bytom, aby ste si mohli všetko prezrieť na vlastné oči. Myslím si, že je to príležitosť, ktorú si nenecháte ujsť uvidíte.

Môžete nás sledovať aj na sociálnych sieťach

https://www.facebook.com/dragonreal.sk

https://www.instagram.com/dragonrealpresov

  • ID: 7527
  • Zobrazené: 63