O nás

Naša spoločnosť

Realitná kancelária DRAGON REAL, s.r.o., IČO 31 698 042, zastúpená konateľom Martinom Žecom, je etablovaná a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Radí sa k najstarším a najskúsenejším realitným kanceláriám v prešovskom regióne v odvetví realitného podnikania.

DRAGON REAL je riadnym členom Združenia realitných kancelárií Slovenska a zverejňuje svoje ponuky na www.zoznamrealit.sk

Združenie realitných kancelárií

Spoločnosť bola založená v roku 1994 s obchodným názvom TORYS REÁL spoločnosť s ručením obmedzeným Prešov, ktorej zakladateľmi boli Terézia Jurčišinová a JUDr. Ivan Jurčišin. V rovnomennom období bola aj spoluzakladateľom Asociácie realitných kancelárií Slovenska (ARKS), ktorá sa neskôr premenovala na Národnú asociáciu realitných kancelárií Slovenska (NARKS), pôsobiacu doposiaľ vo sfére podnikania s nehnuteľnosťami.

V roku 2010 po zmene konateľov spoločnosti sa rozhodlo aj o zmene názvu na TORYS REALITY, s.r.o..

Od septembra roku 2011 nastali vo firme ďalšie zmeny, kde okrem odchodu jedného z konateľov sa zmenil aj názov na DRAGON REAL, s.r.o. so sídlom na ul. Pod Hájom 15, 080 06 Ľubotice a prevádzkou v Prešove na ul. Konštantínova 6.

Realitná kancelária DRAGON REAL, s.r.o. zabezpečuje kompletné služby spojené s kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností s využitím profesionálnych právnych služieb partnerskej advokátskej kancelárie. Spojenie teoretických a praktických skúsenosti, serióznosti a dôveryhodnosti determinovalo súčasné postavenie spoločnosti na realitnom trhu.

V nadväznosti na stabilnú a dynamickú pozíciu firmy na realitnom trhu je zámerom spoločnosti rozvíjať a pokračovať aj vo výkone dražobnej činnosti. Realizáciou dražieb sa firma zaoberala v minulosti a vykonávala aj správcovstvo konkurznej podstaty v konkurznom konaní.

Referencie