PREDAJ – pozemok 9486 m2 Kanaš – Veľký Šariš

082 21 Veľký Šariš-Kanaš, Slovensko

Podrobnosti

Investičná príležitosť: Rozsiahly pozemok na výstavbu exkluzívneho projektu na bývanie – v obci Kanaš, Veľký Šariš

Predstavujeme atraktívny pozemok o rozlohe 9486 m², ideálny pre developerov a investorov, ktorí hľadajú príležitosť na realizáciu výnimočného projektu na bývanie. Nachádzajúci sa na vrchu obce Kanaš, tento pozemok ponúka jedinečnú kombináciu panoramatických výhľadov na Šarišský hrad a okolitú prírodu, čo je ideálne pre vytvorenie luxusného a tichého bývania v súlade s prírodou.

Vlastnosti pozemku:

  • Veľkorysá rozloha: 9486 m² ponúka dostatočný priestor pre rozvoj viacerých rezidenčných jednotiek alebo komplexného rezortu.
  • Neopakovateľné výhľady: Zabezpečte budúcim obyvateľom nezabudnuteľné pohľady na prírodu a historické pamiatky.
  • Prístupnosť a súkromie: Prístup je zatiaľ po poľnej ceste zaručuje súkromie a exkluzivitu lokality.

Výzva pre developerov: Využite túto jedinečnú príležitosť na vytvorenie výnimočného prostredia na bývanie, ktoré bude reprezentovať harmonickú symbiózu moderného dizajnu a prírodných prvkov. Tento projekt by mohol zahrňovať prvky ekologického bývania, využívanie lokálnych materiálov, ako aj začlenenie pokročilých technológií pre maximálny komfort a udržateľnosť.

Kontaktujte Nás:

Ponúknite svojim klientom nie len domov, ale výnimočný životný štýl v srdci prírody. My vám pomôžeme zrealizovať vašu víziu na tejto výnimočnej lokalite!

  • ID: 7883
  • Zobrazené: 129